Sipariş İşlemleri


Bu sayfamızı sipariş sürecimiz hakkında bilgi vermek için hazırladık.

Hazır kasa siparişlerinizi, ödemenizi yaptıktan sonra takip eden kargo günümüzde hazırlayıp adresinize gönderiyoruz.  Kendi kasasını yapan destekçilerimize ise önce istifleme konusunda e-posta ile bilgi paylaşımı yapıyoruz. 

Hesap bilgilerimiz: 

Süleyman Alp Pir Hesabı,
Türkiye İş Bankası, Köyceğiz Şubesi, Hesap No: 0291734, Şube No: 3630
IBAN NO: TR48 0006 4000 0013 6300 2917 34

Bir yandan İşlevsel Ormanlar hayalimize doğru yol alırken, diğer yandan üretmeye ve bu ürünleri sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Kargo günlerimiz Salı ve Perşembe'dir. İstisnai durumlarda Pazartesi ve Cuma günleri de kargo yapabiliyoruz. Kargolarınız normal koşullarda ertesi gün elinize ulaştırılıyor. Cuma günü yola çıkartılan kargolarda kargo şirketi Cumartesi günü içerisinde teslimi garanti edemiyor, ancak çoğu zaman kargoyu bizzat Şubeden teslim almak mümkün olabiliyor. Anlaşmalı kargo firmamız Yurtiçi Kargo.

Kargo ödemesini kapıda yapıyorsunuz. 

***Ödemenizi EFT ya da HAVALE ile gerçekleştirdikten sonra ödeme bilgisini bizimle paylaştığınız zaman ürünlerinizi kargoya teslim ediyoruz.***

Siparişlerinizi, köyümüzde yetişen kavak ve boya ağaçlarından üretimi yapılan küçük, orta ve büyük boy ahşap kasalarımızda gönderiyoruz. En düşük gönderimizi, küçük boy kasalarımızla gerçekleştiriyoruz. Bunun sebebi hem ekonomik nedenlerden hem de ekolojik ayak izimizi olabildiğince azaltabilmek umuduyla sipariş gönderimlerini minimum 10 kg olacak şekilde yapabiliyoruz. En düşük gönderi miktarının kasa ebadına uygun olması aşağıda belirtilen içten içe ebatlara uygun sipariş ve istif yapılması anlamına geliyor.*

Kasa Türleri: Kasa Ölçüleri:
Küçük boy kasa: En 30 cm, Boy 33 cm, Yükseklik 20 cm
Orta boy kasa: En 35 cm, Boy 47 cm, Yükseklik 20 cm
Büyük boy kasa: En 35 cm, Boy 48 cm, Yükseklik 30 cm

* Sipariş ve istif süreçleri ile ilgili yardım almak üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kapıda alıcı ödemeli kargo hizmet bedelleri için tıklayınız

Soru ve yorumlarınızı yasamibesle@gmail.com adresine gönderebilir ya da 532-694 58 88 numaralı telefondan veya Whatsapp'dan ekibimizden Sema'ya ulaşabilirsiniz.