Bültenlerimiz RSSGeri Bildirimdeki Değer

Sevgili Destekçimiz, Geri bildirimleriniz çok değerli... Haftalık gönderilerimizde, kasalar hazırlanırken ürünler birçok aşamadan geçiyor. Her bir aşamayı geliştirmek ve ürünlerimizi çeşitlendirmek adına geri bildirimleriniz bizim için çok değerli. haber@yasamibesle.com adresimize e-postalarınızı bekliyoruz.

Okumaya devam et →Yaşamı Besleyen Yeni Bir Yıl

Değerli Destekçimiz, Havalar sanki bizleri yeni yılın gelişine hazırlıyor. Geç de olsa soğuklar kendini göstermeye başladı. Bağışıklık sistemimizin adaptasyonu için, içten ve dıştan bünyemize destek vermek gerek. Bu doğrultudaki karar ve davranışlarımızda desteğin yaşamı besleyenini seçmeyi önceliklendiriyoruz. Toprak altındaki ve üstündeki yaşamı İşlevsel Ormanlarımızla beslemek için canla başla çalışıyoruz. Burada oluşan bereketle sizlerin de yaşamlarınızı beslemek en üst niyet ve çabalarımız arasında.

Okumaya devam et →Yağmurlar Dönüştürürken

Değerli Destekçimiz, bu mevsimde Köyceğiz, neredeyse Rize, Çayeli'ndeki kadar yağış alır. Bu yıl her yerde olduğu gibi burada da sıcak günler bitmek bilmedi, beklenen yağışlar bir türlü gelmedi. Ancak sonunda yağmurlu havalar doludizgin başladı. Toprağın ve bağrındaki bitkilerin suya doymasını, doğada yeni bir dönüşüm hareketinin başlamasını hayranlık ve minnetle izliyoruz. Yağmur sonrası, çoğumuza toprağı anımsatan o hoş kokuyu içimize çekiyoruz. Yağmur sonrası oluşan o tarifsiz zenginlikteki kokuya topraktaki bakterilerin neden olduğunu biliyor muydunuz?

Okumaya devam et →
Bereket Yağmurları

Değerli Destekçimiz, Yağmurlarımızın başlaması ile heyecanımız arttı. Yeni uygulama arazimizdeki toprağımız, ekim ve dikim faaliyetlerimizi bir nebze olsun rahatlatacak şekilde tavına gelmeye başladı. Biz de bunu fırsat bildik. Topluluk tasarımımızı yapmakta olduğumuz Zeytinalanı'ndaki yeni uygulama arazimize, ilk deneme ekim-dikimlerini yapmak üzere kolları sıvadık. 

Okumaya devam et →